Kolejny poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych

Ukrywał się od kilku miesięcy w celu odbycia kary więzienia, prowadził „tułaczy” tryb życia, często przemieszczał się i nie był nigdzie zameldowany. Takie sprawy poszukiwawcze często realizują policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli. Kryminalni namierzyli 38-latka na działce, na której przebywał. Zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego dla Warszawy Woli został przewieziony do zakładu karnego.

Policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy realizują czynności związane z poszukiwaniem listami gończymi osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Często są to żmudne i długotrwałe czynności chociażby ze względu na prowadzenie „tułaczego” stylu życia czy też brak stałego miejsca pobytu przez osoby ukrywające się.  

Taką osobę poszukiwaną listem gończym kilka dni temu namierzyli kryminalni na działkach.

38-latek ukrywał się kilka miesięcy przed wymiarem sprawiedliwości, a Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli wydał za nim list gończy.  

Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją Sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

ms/esz

  • Miejsce ukrywania się poszukiwanego