Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Tarczyna zatrzymali 46- latka w związku ze śmiercią starszego mężczyzny

Data publikacji 24.08.2018

Policjanci z Tarczyna przez kilkanaście minut prowadzili reanimację 70- latka, niestety mężczyzny nie udało się uratować. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali spokrewnionego ze zmarłym 46-latka. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że pomiędzy mężczyznami mogło dojść do kłótni, a także kontaktu siłowego. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grójcu.

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Tarczynie otrzymali od oficera dyżurnego tutejszej jednostki zgłoszenie, by pilnie udali się do małej miejscowości znajdującej się na terenie gminy.

Na miejscu okazało się, że w jednym z pomieszczeń mieszkalnych na podłogę upadł znajdujący się tam 70- letni mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania ratownicze. Reanimację mężczyzny prowadzili, aż do przybycia na miejsce załogi pogotowia ratunkowego. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

W wyniku przeprowadzonych na miejscu wstępnych ustaleń, policjanci w tej sprawie do wyjaśnienia zatrzymali spokrewnionego ze zmarłym 46- latka.

Policyjne ustalenia świadczą, iż pomiędzy mężczyznami mogło dojść do kłótni, a także najprawdopodobniej do wzajemnego zadawania uderzeń.

Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Grójcu.

Prowadzone postępowanie wyjaśni, czy zaistniałe zdarzenie mogło mieć wpływ na śmierć 70- latka.

js/mb