Wyszedł z więzienia po 4 latach, wpadł ponownie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wyszedł z więzienia po 4 latach, wpadł ponownie

Data publikacji 11.07.2018

Trzy zarzuty w warunkach recydywy dotyczące kradzieży usłyszał w wolskiej komendzie 41-letni Marcin Z. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież perfum na łączną kwotę około 3 tysięcy zł. 41-latek został zatrzymany na terenie Ochoty do innej sprawy, okazało się, że na sumieniu ma także kolejne przestępstwa. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wolskiej komendy otrzymali informację, że mężczyzna, który został zatrzymany na terenie Ochoty to ten sam, który jest podejrzewany o kradzieże sklepowe na terenie Woli. Znany policjantom trafił do funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Po przeanalizowaniu spraw, okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu trzy takie kradzieże, gdzie jego łupem były perfumy o łącznej wartości około 3 tysięcy zł.

Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna przebywał w zakładzie karnym ponad 4 lata i opuścił więzienne mury w 2016 roku. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy. W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów.

ea/ms