Zabrała z lady portfel klientki - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zabrała z lady portfel klientki

Data publikacji 13.06.2018

Policjanci z Bielan zatrzymali kobietę, który kilka dni temu zabrała leżący na ladzie portfel, należący do klientki sklepu. 64-latka trafiła do komendy przy ulicy Żeromskiego. Dochodzeniowcy już przedstawili jej zarzuty. Teraz może jej grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy mundurowi zatrzymali kobietę, która z lady zabrała portfel należący do innej osoby. Kobieta wykorzystała nieuwagę klientki i zabrała jej własność. Pokrzywdzona, gdy kilka minut później zorientowała się że nie ma portfela z dokumentami i pieniędzmi wróciła się do sklepu, niestety  już go nie było. Kobieta o zdarzeniu poinformowała ochronę sklepu. Po przejrzeniu zapisu monitoringu został ustalony rysopis kobiety, która zabrała portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 500 złotych, a chwilę później jej dane personalne.

64-latka została zatrzymana chwilę później i przewieziona do bielańskiej komendy. Dochodzeniowcy już przedstawili jej zarzuty za kradzież mienia o wartości 600 złotych,. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek/mb