Pokrzywdzony rozpoznał, policjanci zatrzymali - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pokrzywdzony rozpoznał, policjanci zatrzymali

Data publikacji 17.05.2018

W ręce patrolowców wpadł 33-letni Maciej G. podejrzewany o kradzież forda. Samochód po tym jak zniknął z parkingu został odnaleziony rozbity na drzewie. Kilka dni później pokrzywdzony stojąc na balkonie wśród osób idących chodnikiem rozpoznał prawdopodobnego sprawcę. Wezwani na miejsce policjanci po krótkich poszukiwaniach zatrzymali mężczyznę. 33-latek usłyszał zarzut kradzieży.

Do komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży forda. Samochód odjechał z chodnika pod blokiem pokrzywdzonego. Niedługo później policjanci ruchu drogowego zabezpieczyli to auto, było rozbite na drzewie.

Kilka dni później właściciel pojazdu stojąc na balkonie zauważył idącego chodnikiem mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy kradzieży samochodu. Na miejscu bardzo szybko pojawili się policjanci, podjęli poszukiwania w najbliższej okolicy i zatrzymali 33-letniego Macieja G.

W wydziale do walki z przestępczością samochodową śledczy zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili 33-latkowi zarzut kradzieży. Aktualnie policjanci ustalają czy mężczyzna dopuścił się tego czynu sam i czy to on jest sprawcą kolizji.

jw/mb