Pokłócili się, aż jeden drugiemu złamał nogę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pokłócili się, aż jeden drugiemu złamał nogę

Data publikacji 16.05.2018

Dwóch obywateli Ukrainy, mieszkających czasowo na terenie gminy Kołbiel, prawdopodobnie pokłóciło się przy alkoholu. Podczas szarpaniny, jeden z nich przygniótł drugiego, tak że pękła mu kość udowa. Sprawa trafiła do policjantów z miejscowego posterunku, którzy przedstawili podejrzanemu w tej sprawie 28-latkowi zarzut karny uszkodzenia ciała. Pokrzywdzony 32-latek przechodzi teraz rekonwalescencję po urazie zdrowotnym. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze. Policjanci przypominają, że polski kodeks karny za uszkodzenie ciała przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z posterunku w Kołbieli przyjęli zawiadomienie o uszkodzeniu ciała cudzoziemca, który czasowo przebywał na terenie gminy Kołbiel. Mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak doznał poważnego złamania nogi. Uraz miał być wynikiem kłótni z pobratymcem, też pochodzącym z Ukrainy, z którym miał wspólnie spożywać alkohol.

32-letni podejrzany został przygnieciony przez 28-letniego znajomego, który razem z nim przewrócił się na krawężnik. Stąd właśnie uraz, którego doznał pokrzywdzony.

Po analizie materiału dowodowego, 28-letniemu podejrzanemu, przedstawiono zarzut karny uszkodzenia ciała. Mężczyzna przyznał się do zarzucanemu mu czynu i dobrowolnie poddał się karze.

ea/dn

  • Policjant podczas czynności z 28-letnim podejrzanym o uszkodzenie ciała
Ładowanie odtwarzacza...