Zatrzymany miał 80 gramów marihuany - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany miał 80 gramów marihuany

Data publikacji 17.04.2018

Najpierw wawerscy patrolowcy zatrzymali 36-letniego Marcina A. i ujawnili przy nim dwa zawiniątka z marihuaną o łącznej wadze prawie 5 gramów. Niedługo później kryminalni z komisariatu przy ul. Mrówczej przeszukali miejsca zamieszkania mężczyzny i zabezpieczyli ponad 74 gramów suszu roślinnego oraz 8200 złotych gotówki na poczet przyszłych kar. 36-latek usłyszał już zarzut, odpowie za posiadanie środków odurzających.

Patrolowcy z komisariatu w Wawrze podczas pełnienia służby zwrócili uwagę na mężczyznę stojącego przy rowerze. Wszystko wskazywało na to, że jest zdenerwowany, cały czas rozglądał się wokół i zerkał na zegarek. Mundurowi podjęli interwencję. Bardzo szybko okazało się, że mężczyzna miał przy sobie środki odurzające. Funkcjonariusze znaleźli dwa zawiniątka z suszem roślinnym. Była to marihuana o wadze prawie 5 gramów. 36-letni Marcin A. trafił do policyjnej celi, a narkotyki zostały zabezpieczone.

Sprawą zajęli się wawerscy kryminalni. Przeszukali miejsca zamieszkania zatrzymanego. Wtedy też okazało się, że miał on znacznie więcej środków odurzających. Policjanci znaleźli ponad 74 gramów marihuany. 36-latek miał również gotówkę w kwocie 8200 złotych, którą zabezpieczono na poczet przyszłych kar.

Po skompletowaniu materiału dowodowego śledczy przedstawili Marcinowi A. zarzut posiadania narkotyków.

jw./mbr

  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki