Znęcała się nad matką - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcała się nad matką

Data publikacji 14.03.2018

Policjanci z Bielan zatrzymali kobietę, która od kilku tygodni znęcała się psychicznie i fizycznie nad matką. Kobieta była w stosunku do matki wulgarna, popychała ją i szarpała. Agresywna 53-latka już usłyszała zarzut za znęcanie się nad członkiem rodziny. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

O pomoc i interwencję poprosiła matka, nad którą od kilku tygodni znęcała się córka. Kobieta wezwała policję w trakcie awantury domowej, którą urządziła 53-letnia kobieta. Funkcjonariusze z Bielan zareagowali błyskawicznie i już po kilku minutach byli w lokalu przy ulicy Kochanowskiego.

Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że córka od pewnego czasu znęcała się nad pokrzywdzoną psychicznie i fizycznie. Bardzo często zdarzało się, że stosowała wobec matki przemoc, popychała ją i szarpała. Do tego kobieta była poniżana.

Mundurowi, zatrzymali nietrzeźwą córkę. Pokrzywdzona złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Dochodzeniowcy przedstawili kobiecie zarzuty za znęcanie się nad rodzicem. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek/ks