Za rozbój trafili na 3 miesiące do aresztu - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Za rozbój trafili na 3 miesiące do aresztu

Data publikacji 14.03.2018

Policjanci z Nasielska zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na terenie gminy. 42-letni pokrzywdzony stracił portfel z pieniędzmi i dokumentami oraz telefon komórkowy. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Decyzją sądu w Pułtusku, trafili do aresztu na okres 3 miesięcy.

W minioną sobotę w Konarach gm. Nasielsk, policjanci z miejscowego komisariatu interweniowali w związku z rozbojem. 42-letni pokrzywdzony powiedział mundurowym, że do jego domu przyjechało 3 mężczyzn. Następnie uszkadzając drzwi, weszli do środka i zaczęli go bić. Kiedy 42-latek był obezwładniony, napastnicy zabrali portfel z pieniędzmi, dokumentami i telefon komórkowy.

W ciągu niespełna dwóch godzin funkcjonariusze ustalili i zatrzymali trzech podejrzanych. U jednego z nich mundurowi znaleźli skradzione przedmioty.

28-letni Paweł W., 27-letni Rafał B. i 23-letni Rafał A., mieszkańcy naszego powiatu, usłyszeli zarzut rozboju. Wszyscy decyzją sądu trafili do aresztu. Teraz może im grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

ks/sk

  • Policjantka z osobą zatrzymaną
  • Policjantka z osobą zatrzymaną
  • Policjantka z osobą zatrzymaną