Tabletki extazy ukrył w bucie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tabletki extazy ukrył w bucie

Data publikacji 14.02.2018

Policjanci z Mokotowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mikołaj S. wpadł podczas policyjnej interwencji. Podejrzenia mokotowskich wywiadowców wzbudziło dziwne i nerwowe zachowanie 20-latka na widok radiowozu. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Zbliżała się 21:00, kiedy pełniący służbę na ulicy Kaczmarskiego policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zauważyli dziwnie zachowującego się młodego mężczyznę. 20-latek na widok radiowozu zaczął chować się za samochód.

Policjanci postanowili sprawdzić, co jest tego powodem i podjęli interwencję w stosunku do Mikołaja S. Mężczyzna zapytany przez funkcjonariuszy o to, czy posiada przy sobie przedmioty bądź substancje zabronione prawem, zaprzeczył. Szybko jednak okazało się, że kłamał.

W prawym bucie 20-latka policjanci znaleźli foliowy woreczek z zapięciem strunowym, czyli tzw. dilerkę, a w niej 18 tabletek extazy.

Mikołaj S. został zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone jako dowód w sprawie. Za posiadanie środków odurzających zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/rsz

  • Mężczyzna podejrzany o posiadanie narkotyków