Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W ciągu 5 dni dokonała kradzieży czekolad i alkoholu na kwotę prawie 1600 złotych

Data publikacji 12.02.2018

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież artykułów spożywczych z jednego ze sklepów. Jak ustalili funkcjonariusze łupem Izabeli D. padły głównie czekolady i alkohol. W zatrzymaniu 35-latki pomocny okazał się sklepowy monitoring. Kobieta została już przesłuchana i usłyszała zarzuty kradzieży w warunkach recydywy.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ pojechali na interwencję do jednego z marketów, gdzie pracownicy ochrony ujęli tuż po kradzieży produktów spożywczych 35-letnią kobietę. Policjanci zapoznali się z nagraniem ze sklepowego monitoringu i ustalili, że Izabela D. miała na swoim koncie jeszcze inne kradzieże. W ciągu 5 dni ukradła towar o wartości prawie 1600 złotych. Mimo zmiany koloru włosów i stylu ubierania się, została rozpoznana przez personel sklepu.

Izabela D. została zatrzymana. Jak ustalił dochodzeniowiec łupem nieuczciwej klientki padały głównie czekolady i alkohol. Każdorazowo kobieta zdjęty z półek towar chowała do torby, bądź plecaka i opuszczała sklep. Izabela D. została już przesłuchana i usłyszała zarzuty kradzieży w warunkach recydywy, ponieważ już w przeszłości była karana za podobne przestępstwa.

po/mbr