Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za włamanie i kradzież elementów instalacji grzewczej

Data publikacji 02.01.2018

Policjanci z Błonia zatrzymali na terenie jednej z firm Sławomira N. W torbie oraz kartonie, które miał on przy sobie funkcjonariusze ujawnili miedziane rury. Jak ustalili mundurowi były to elementy instalacji grzewczej, które mężczyzna zdemontował w jednej z firm. Za włamanie do firmy i kradzież z jej terenu miedzianych rur 27-latkowi może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dochodziła 1.00 w nocy, gdy dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednej z firm. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Tam zastali mężczyznę, który nie był uprawniony do przebywania na jej terenie. W rozmowie z funkcjonariuszami Sławomir N. kilkakrotnie zmieniał wersję, aby usprawiedliwić swoją obecność w rejonie firmy.

W torbie oraz kartonie, które 27-latek miał przy sobie funkcjonariusze ujawnili miedziane rury. Jak ustalili były to należące do firmy elementy instalacji grzewczej.

Policjanci zatrzymali Sławomira N. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Błonia zarzutu włamania do firmy i kradzieży z jej terenu miedzianych rur. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ego/mbr