Tłuczkiem kuchennym rozbił samochód sąsiada - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tłuczkiem kuchennym rozbił samochód sąsiada

Data publikacji 14.09.2017

23-latek zatrzymany po nocnej interwencji przez milanowskich policjantów odpowie za uszkodzenie mienia. Agresywny mężczyzna wybiegł z domu z tłuczkiem kuchennym, którym zniszczył samochód sąsiada. Maciej N. usłyszał zarzut i dobrowolnie poddał się karze. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Około 22.00 policjanci z komisariatu w Milanówku zostali wezwani na interwencję dotyczącą uszkodzenia samochodu. Na miejscu dowiedzieli się, że młody agresywny mężczyzna zniszczył stojącą w pobliżu toyotę, uderzając w nią tłuczkiem kuchennym. Funkcjonariusze ustalili miejsce zamieszkania osoby podejrzanej o ten czyn. W piwnicy sąsiedniego domu znaleźli ukrywającego się 23-latka i zatrzymali go.

Właściciel uszkodzonego pojazdu wycenił swoje straty na sumę prawie 1800 złotych. Maciej N. usłyszał zarzut karny. Mężczyzna przyznał się do zniszczenia pojazdu sąsiada po niekontrolowanym ataku agresji. 23-latek dobrowolnie poddał się karze za to przestępstwo. Za uszkodzenie mienia kodeks karny przewiduje nawet 5-letnie pozbawienie wolności.

ea/kz

  • Policjant prowadzi podejrzanego do celi