Zdemolował samochód znajomego swojej koleżanki - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zdemolował samochód znajomego swojej koleżanki

Data publikacji 14.09.2017

Mokotowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Adrian M. zniszczył elementy karoserii peugeota 508 pokrzywdzonego na sumę ponad 4400 złotych. Za to przestępstwo 22-latkowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy na ulicy Czerniakowskiej. Policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zostali wezwani na interwencję w związku z potrąceniem przechodnia przez kierowcę peugeota.

Na miejscu okazało się, że przebieg zdarzenia był zupełnie inny. Potwierdziły to zabezpieczone przez policjantów nagrania z kamer monitoringu.

Adrian M. zauważył mężczyznę,  który rozmawiał z jego znajomą. Wtedy doszło do kłótni pomiędzy mężczyznami. Chwilę później 22-latek uszkodził samochód którym przyjechał pokrzywdzony.

Adrian M. stłukł w pojeździe przednią szybę, wyłamał boczne lusterko, przebił jedno z kół i wyłamał klapkę od wlewu paliwa. Pokrzywdzony oszacował swoje straty na ponad 4400 złotych.

22-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

rsz