Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, uciekając wyrzucił środki odurzające

Data publikacji 12.09.2017

Po pościgu policjanci z Konstancina- Jeziornej zatrzymali 37-letniego kierowcę opla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna kontynuował jazdę, podczas której próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci nie wykluczają, że pojazdem kierował będąc pod wpływem środków odurzających.

Do policyjnej celi trafił 37-letni mężczyzna, który w Konstancinie-Jeziornej nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci z tutejszego komisariatu natychmiast podjęli pościg za oplem insygnią, a także poprosili o pomoc drugą z załóg znajdującą się w tym czasie w pobliżu. Mimo dawnych kierowcy opla sygnałów do zatrzymania, w tym świetlnych i dźwiękowych, mężczyzna kontynuował swoją jazdę aż do chwili, gdy drogę zablokował mu jeden z radiowozów. Policjanci zauważyli, jak tuż przed zatrzymaniem się pojazdu 37-latek wyrzuca jakąś paczkę.

Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że w zabezpieczonej paczce znajdowały się środki odurzające w postaci amfetaminy, mefedronu i marihuany.

37-letni kierowca trafił do policyjnej celi. Została również od niego pobrana krew do badań, ponieważ policjanci nie wykluczają, że mógł on  prowadzić pojazd pod wpływem narkotyków.

js/aw