Dyżurny w czasie wolnym rozpoznał poszukiwanego - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dyżurny w czasie wolnym rozpoznał poszukiwanego

Data publikacji 10.08.2017

Dyżurny Komisariatu Policji w Błoniu w czasie wolnym od służby zauważył idącego ulicami miasta Mateusza U. Policjant wiedział, że mężczyzna był poszukiwany. Swoje spostrzeżenia przekazał kolegom, którzy udali się w miejsce, gdzie mężczyzna miał przebywać. Funkcjonariusze zatrzymali 27-latka. Zgodnie z nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy we Włocławku został on doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

Wczoraj około 15.00 dyżurny Komisariatu Policji w Błoniu w czasie wolnym od służby zauważył idącego ulicami miasta mężczyznę. Rozpoznał w nim poszukiwanego Mateusza U. O swoich spostrzeżeniach poinformował kolegów z miejscowego komisariatu. Na miejsce, gdzie miał znajdować się 27-latek udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego.

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że wobec niego Sąd Rejonowy we Włocławku wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyzna zgodnie z dyspozycją sądu trafił już do placówki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

/ego/