Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

74-latek poszukiwany 2 listami gończymi, w rękach kryminalnych

Data publikacji 19.06.2017

W ręce policjantów z bielańskiej komendy wpadł poszukiwany listami gończymi 74-letni Wiesław Z. Mężczyzna ukrywał się przed odpowiedzialnością karną od 2013 roku. Poszukiwany notowany był między innymi za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Teraz najbliższe 4 lata spędzi w zakładzie karnym.

Do funkcjonariuszy bielańskiej komendy wpłynęły dwa listy gończe wydane przez wolski i żoliborski Sąd Rejonowy. Poszukiwany 74-latek od 2012 roku ukrywał się przed organami ścigania.  Wiesław Z. notowany był za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających oraz nielegalne posiadanie broni i amunicji.

Kryminalni z Bielan realizując czynności w tej sprawie uzyskali informację, że poszukiwany mężczyzna może przebywać w mieszkaniu jednego z członków rodziny. Natychmiast przystąpili do działania. Kilka dni nieustającej pracy przyniosło oczekiwane rezultaty. 74-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy w mieszkaniu na Pradze Północ.  Mężczyzna był bardzo zdziwiony widokiem funkcjonariuszy.

Wiesław Z. trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzić ma najbliższe 4 lata.

ek