Pieniądze z kasy schował między zgrzewkami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pieniądze z kasy schował między zgrzewkami

Data publikacji 31.05.2017

Mundurowi z Bielan zatrzymali Cezarego U. Mężczyzna, pracujący jako kasjer w jednym ze sklepów na Bielanach, podejrzewany jest o zabranie z kasy sklepu prawie 1300 zł. Pieniądze ukrył w sklepie pomiędzy z zgrzewkami z napojami. Po zatrzymaniu pracownik usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci zostali poinformowani o podejrzeniu dokonania kradzieży pieniędzy przez kasjera w jednym ze sklepów na Bielanach. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że o kradzież pracodawca podejrzewa jednego z pracowników, niedawno zatrudnionego w sklepie. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili, że Cezary U. zabrał z kasy prawie 1300 złotych, które miał zanieść kierowniczce.

Kierownik sklepu od razu powiadomił bielańska Policję o zaistniałej sytuacji. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy, gdzie w toku dalszych czynności Cezary U. usłyszał zarzut kradzieży. Skradzione pieniądze zostały odnalezione w sklepie pomiędzy zgrzewkami z napojami. Teraz o losie sprzedawcy zadecyduje sąd.

Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek/aw