Odpowie za kradzież dwóch skuterów - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież dwóch skuterów

Data publikacji 31.05.2017

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego ujawnili dwa skutery, które okazały się kradzione. Następnie funkcjonariusze obejrzeli zapisy z monitoringów i rozpoznali idącego chodnikiem mężczyznę, jako podejrzewanego o kradzież. 20-letni Bartłomiej K. został zatrzymany i usłyszał dwa zarzuty kradzieży. Skutery powróciły do właściciela.

Patrolowcy podczas pełnienia służby zainteresowali się skuterami zaparkowanymi w jednym z podwórek na Grochowie. Po sprawdzeniu ich w policyjnej bazie okazało się, że są pojazdy są poszukiwane jako kradzione.

Mundurowi je zabezpieczyli. Sprawdzili również zapisy z monitoringów w okolicy i na tej podstawie wytypowali prawdopodobnego sprawcę kradzieży. Na kolejnej służbie zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę, który był podejrzewany o kradzież skuterów. 20-letni Bartłomiej K. był bardzo zaskoczony, został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

W wydziale mienia śledczy przeprowadzili niezbędne czynności, zgromadzili materiał dowodowy i na jego podstawie przedstawili 20-latkowi zarzuty. Zabezpieczone skutery powróciły do właściciela.