Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi zachęcali do korzystania z aplikacji ,,Moja Komenda"

Data publikacji 31.05.2017

Wczoraj o 17.30 przy ul. Wiosennej dzielnicowi z północnopraskiej komendy uczestniczyli w spotkaniu z mieszkańcami i administratorami w ramach realizacji programu „Bezpieczne Osiedle”. Na spotkaniu obecni byli również przedstawiciele Straży Miejskiej oraz Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Praga Północ. Do podobnego spotkania doszło w poniedziałek przy ul. Targowej. Zebrani omawiali bieżące problemy, a dzielnicowi zachęcali do korzystania z aplikacji ,,Moja Komenda" oraz Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczorajsze spotkanie przy ul. Wiosennej odbyło się  w ramach realizacji programu „Bezpieczne Osiedle”. W spotkaniu tym uczestniczyli dzielnicowi z  Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, przedstawiciele Straży Miejskiej, Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Praga Północ oraz mieszkańcy.

Do podobnego spotkania doszło w poniedziałek przy ul. Targowej 83. Przybyli omawiali problemy związane z porządkiem publicznym w swoim miejscu zamieszkania i wyrażali ocenę na temat poczucia bezpieczeństwa. Funkcjonariusze odnotowali zgłoszenia dotyczące m.in. zakłócania ładu i porządku publicznego, dewastacji, gromadzenia się osób spożywających alkohol, a mieszkańcy i administratorzy zwrócili się z prośbą do Policji oraz Straży Miejskiej o prowadzenie częstszych kontroli pod wskazanymi adresami.

Funkcjonariusze korzystając z okazji zachęcili zebranych do korzystania z aplikacji ,,Moja Komenda" oraz Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Kolejne takie spotkanie planowane jest już wkrótce.

po/ij