Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano 28-latka podejrzewanego o okradanie pasażerów komunikacji miejskiej

Data publikacji 21.04.2017

Mundurowi z komisariatu w Konstancinie-Jeziornej ustalili i zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonywanie kradzieży kieszonkowych w komunikacji miejskiej na terenie Warszawy. Podczas przeszukania zabezpieczono dokumenty obywateli Polski, Ukrainy i Nigerii.

Z zebranych przez funkcjonariuszy z Konstancina-Jeziornej informacji wynikało, że pewien mieszkaniec tego miasta może mieć związek z kradzieżami do jakich dochodzi w komunikacji miejskiej w Warszawie.

Funkcjonariusze przeszukali  jego miejsce zamieszkania. A w trakcie czynności zabezpieczyli między innymi dokumenty i portfel skradziony w drugi dzień Świąt Wielkanocnych obywatelowi Nigerii na jednym z przystanków autobusowych w Warszawie. Ponadto ujawniono dokumenty i karty kredytowe skradzione obywatelom Polski i Ukrainy, które również zostały skradzione w komunikacji miejskiej na terenie Warszawy.

28-letni mężczyzna został osadzony w policyjnej celi. Policjanci nie wykluczają, że na swoim „koncie” może on mieć więcej podobnych przestępstw.

js