Groził żonie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Groził żonie

Data publikacji 20.03.2017

Noc w policyjnym areszcie spędził mężczyzna, który groził swojej żonie pozbawieniem życia. Bielańscy policjanci zatrzymali Wojciecha W. Zastraszona kobieta,obawiając się spełnienia gróźb, powiadomiła policję. Agresywnemu mężowi grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend bielańscy policjanci otrzymali wezwanie do jednego z mieszkań na ulicy Conrada. Na miejscu okazało się, że 41-letni mężczyzna groził pozbawieniem życia swojej żonie, a wcześniej uderzy ją w twarz. Będący pod wpływem alkoholu mężczyzna poszedł spać do samochodu, a gdy kobieta przyszła po niego, zaczął jej grozić. Pokrzywdzona, obawiając się, że mąż spełni swoje groźby, wezwała na pomoc policję.

Mundurowi na miejscu byli błyskawicznie. Mężczyzna został zatrzymany niedaleko bloku. Wojciech W. został przewieziony do bielańskiej komendy i umieszczony w policyjnym areszcie. 41-latek już usłyszał zarzut za kierowanie gróźb karalnych pod adresem najbliższych członków rodziny. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ea/ek