Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z marihuaną odpowie za posiadanie znacznej ilości, udzielanie i handel narkotykami

Data publikacji 17.02.2017

Policjanci z Rembertowa na podstawie wiedzy operacyjnej i po szybkiej weryfikacji otrzymanej informacji zatrzymali 23-letniego Karola R. Mężczyzna w mieszkaniu w dwóch słoikach miał 44,5 grama marihuany. Dodatkowo, jak wskazuje materiał dowodowy, najprawdopodobniej udzielał innym narkotyki i trudnił się handlem środkami odurzającymi. Teraz za te przestępstwa odpowie przed sądem. W prokuraturze został objęty policyjnym dozorem dwa razy w tygodniu.

Policjanci z komisariatu przy ulicy Plutonowych na bieżąco gromadzą i weryfikują informacje dotyczące przestępczości narkotykowej.

Posiadana przez nich wiedza operacyjna wskazywała na to, że pewien 23-latek może handlować środkami odurzającymi. Funkcjonariusze poszerzyli swoje informacje, potwierdzili je i kiedy pojawili się w mieszkaniu Karola R. nie tyko go zatrzymali, ale zabezpieczyli również ponad 44 gramy marihuany, które ukrywał w 2 słoikach.

Śledczy z komisariatu w Rembertowie zebrali materiał dowodowy i doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Tam 23-latek usłyszał trzy zarzuty, posiadania znacznej ilości narkotyków, udzielania i handlu nimi. Zastosowano wobec podejrzanego policyjny dozór dwa razy w tygodniu.

ea/jw

  • Zabezpieczone rzeczy
  • Policjant prowadzi zatrzymanego
  • Policjant prowadzi zatrzymanego