Narkotyki ukrył za łóżkiem - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył za łóżkiem

Data publikacji 04.02.2017

29-latek wpadł w ręce policjantów z Marek. Funkcjonariusze w miejscu zamieszkania Łukasza K. ujawnili torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego. Narkotyki mężczyzna ukrył w pokoju za łóżkiem. Oprócz środków odurzających policjanci zabezpieczyli kilka telefonów komórkowych oraz 2700 złotych na poczet przyszłej kary. Teraz może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Markach otrzymali informację z której wynikało, że 29-latek może posiadać w miejscu zamieszkania środki odurzające. Udali się więc pod adres zamieszkania mężczyzny. Tam podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych w jednym z pokoi za łóżkiem ujawnili torebkę foliową z zapięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego – marihuany. W trakcie przesłuchania Łukasz K. zeznał, że narkotyki należały do niego. Oprócz środków odurzających policjanci zabezpieczyli kilka telefonów komórkowych oraz 2700 złotych na poczet przyszłej kary.

Mężczyzna już został przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających w postaci marihuany o wadze blisko 0,34 gramów. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

ts