Areszt dla 32-latka - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla 32-latka

Data publikacji 21.12.2016

W Konstancinie-Jeziornie, doszło do pożaru w jednym z budynków wielorodzinnych. Całkowitemu spaleniu uległo jedno z mieszkań. Tylko dzięki błyskawicznej akcji ratowniczej, Straż Pożarna nie dopuściła do rozprzestrzenienia się ognia. Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali w tej sprawie 32-letniego mężczyznę, jest on podejrzewany o znęcanie się nad swoją matką, było nim najprawdopodobniej także podpalenie jej mieszkania. Najbliższe trzy miesiące spędzi on teraz w areszcie.

W minioną sobotę po południu w jednym z budynków wielorodzinnych w Konstancinie-Jeziornie doszło do pożaru. Błyskawiczne działania Straży Pożarnej nie dopuściły do rozprzestrzenienia się ognia, jednak całkowitemu spaleniu uległo jedno z mieszkań.

Policjanci z tutejszego komisariatu zatrzymali w tej sprawie 32-letniego mężczyznę. Jest on podejrzewany o znęcanie się nad swoją matką, policjanci nie wykluczają, że najprawdopodobniej także podpalenie jej mieszkania było jednym z jego elementów.

Policyjne ustalenia w tej sprawie pozwoliły funkcjonariuszom na złożenie do piaseczyńskiej prokuratury wniosku o zastosowanie wobec podejrzewanego, środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Na wczorajszym popołudniowym posiedzeniu sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec 32-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

js/ij