Poszukujemy Jerzego Rowickiego - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy Jerzego Rowickiego

Data publikacji 15.12.2016

Policjanci z Ochoty poszukują Jerzego Rowickiego. Mężczyzna ścigany jest 11 listami gończymi, 5 nakazami doprowadzeń do aresztu śledczego i 19 zarządzeniami w celu ustalenia miejsca pobytu. 55-latek ma na swoim koncie przestępstwa gospodarcze. Wszyscy, którzy znają miejsce jego pobytu proszeni są o kontakt z Policją.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Ochoty poszukują 55-letniego Jerzego Rowickiego. Sądy wystawiły za nim 11 listów gończych, 5 nakazów doprowadzeń do aresztu śledczego i 19 zarządzeń w celu ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna ma na swoim koncie liczne przestępstwa gospodarcze polegające na kupnie i sprzedaży spółek. Straty poniesione w wyniku działalności prowadzonej przez Jerzego Rowickiego liczone są w milionach złotych.  

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt pod numerem telefonu (22) 603 93 39, (22) 603 93 50 lub najbliższą jednostka Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

ew/aw