Chciała dorobić do pensji - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Chciała dorobić do pensji

Data publikacji 08.09.2009

Policjanci z wydziału kryminalnego piaseczyńskiej komendy zatrzymali kobietę, która pod koniec sierpnia w swoim miejscu pracy skradła pieniądze w kwocie 5000 złotych. Teraz 35-letnia Katarzyna Sz. odpowie za kradzież i grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia w jednym marketów w Piasecznie. Podczas rozliczania pieniędzy jedna z kasjerek wykorzystując nieuwagę swojej koleżanki, skradła jej jedną z kopert w której było 5000 złotych.
O powyższym fakcie przedstawiciele sklepu powiadomili policję w Piasecznie.

Rozwiązaniem tajemniczej kradzieży zajęli się kryminalni. Po wnikliwej analizie zapisu z kamer przemysłowych w kręgu  zainteresowania funkcjonariuszy pozostało kilka osób. Jedną z nich była 35 – letnia Katarzyna Sz., którą policjanci zatrzymali wczoraj.

Kobieta podczas czynności procesowych przyznała się do kradzieży. Swój czyn próbowała tłumaczyć względami wyższej konieczności. Niestety żaden cel prowadzący do kradzieży nie może być usprawiedliwieniem, dlatego teraz Katarzynie Sz. grozi kara do 5 lat więzienia, a także utrata pracy.

mp/hkk