Przedłużył sobie wyrok - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przedłużył sobie wyrok

Data publikacji 08.09.2009

Przyjechał obejrzeć pojazd oferowany do sprzedaży. Tak mu się spodobał,więc postanowił, że już go nie odda właścicielowi. Oczywiście nie zapłacił za niego. Marcin M. uciekł podczas jazdy próbnej aż do Krubina. Tam został zatrzymany przez policjantów z Wieliszewa. Mężczyzna prowadził pojazd mając we krwi prawie 2 promile alkoholu. Dodatkowo 30-latek był poszukiwany do odbycia kary w zakładzie karnym.

W sobotę rano przy ul. Hetmańskiej Marcin M. wraz z kolegą przyjechał obejrzeć oferowanego do sprzedaży fiata 126p. Samochód tak bardzo mu się spodobał, że postanowił już  go nie oddawać właścicielowi. Mężczyzna uciekł skradzionym pojazdem aż do Krubina.

Tam zauważyli go patrolujący miejscowość policjanci z komisariatu w Wieliszewie. 30-latek oświadczył, że kupił samochód, przyjechał z nim do mechanika, ale nie wie, gdzie ma dokumenty od pojazdu. Okazało się, że mieszkaniec Chotomowa ukradł pojazd w trakcie jazdy próbnej. Dodatkowo prowadził „malucha” mając we krwi prawie 2 promile alkoholu. W trakcie wykonywania czynności przez funkcjonariuszy okazało się, że Marcin M. jest poszukiwany do odbycia kary w zakładzie karnym.

ea/ds