Przez ,,oko kamery" wpadła z narkotykami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przez ,,oko kamery" wpadła z narkotykami

Data publikacji 01.04.2016

27-letnią Marię S. zatrzymali policjanci z komisariatu na Białołęce. Dziwne zachowanie kobiety przykuło uwagę operatora miejskiego monitoringu, który zaalarmował wywiadowców. Podczas kontroli mundurowi znaleźli przy kobiecie mefedron. Po zatrzymaniu 27-latka trafiła do policyjnego aresztu. Dochodzeniowcy przedstawili jej zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego, tuż po 1.00 w nocy otrzymali zgłoszenie, o kobiecie mogącej posiadać narkotyki. Dziwne zachowanie kobiety zwróciło uwagę operatora miejskiego monitoringu, który powiadomił Policję o swoich przypuszczeniach. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić tę informację.

W wyniku podjętych działań, mundurowi zauważyli idącą w kierunku ul. Mehoffera opisaną kobietę. Ta na widok radiozowu przyspieszyła krok. Funkcjonariusze wylegitymowali 27-latkę. Maria S. nie potrafiła ukryć swojego zdenerwowania. Policjanci wykorzystując zawodowe doświadczenie, podczas kontroli znaleźli u 27-latki substancję przypominającą narkotyk.

Maria S. została przewieziona do komendy przy ul. Jagiellońskiej, gdzie badanie zabezpieczonych środków potwierdziło, że jest to mefedron. Kobieta została zatrzymana i umieszczona w policyjnym areszcie.

Policjanci przedstawili 27-latce zarzut posiadania środka odurzającego. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/po