Posiadał przy sobie ponad 93 gramy marihuany - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał przy sobie ponad 93 gramy marihuany

Data publikacji 04.09.2009

Policjanci z wydziału kryminalnego piaseczyńskiej komendy zatrzymali wczoraj 28-letniego Sławomira L, który miał przy sobie ponad 93 gramy suszu marihuany. Funkcjonariusze ustalają teraz, od kogo mężczyzna kupował narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego piaseczyńskiej komendy od pewnego czasu pracowali nad informacją, z której wynikało że mężczyzna o imieniu Sławek na terenie Piaseczna i okolic rozprowadza środki odurzające. Po żmudnych czynnościach operacyjnych zebrali dodatkowe ustalenia i wczoraj urządzili zasadzkę w miejscu mającej się odbyć transakcji.

Kiedy funkcjonariusze zauważyli opla, którym miał się przemieszczać wytypowany mężczyzna, postanowili go zatrzymać. Kompletnie zaskoczony kierowca, którym okazał się 28-letni Sławomir L. nie stawił oporu podczas zatrzymania. Policjanci dokonali przeszukania pojazdu, gdzie za siedzeniem kierowcy znaleźli torbę foliową z suszem marihuany.

Mężczyzna został przewieziony do piaseczyńskiej komendy, gdzie wykonano z jego udziałem dalsze czynności procesowe. Po zważeniu narkotyków okazało się, że ich waga wynosi ponad 93 gramy.
Funkcjonariusze ustalają teraz, od kogo Sławomir L. kupował narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

dt, mp