Bez prawa jazdy, z promilami i kradzionym telefonem - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bez prawa jazdy, z promilami i kradzionym telefonem

Data publikacji 04.09.2009

22-letni Rafał W. wpadł podczas policyjnej kontroli drogowej. Jak ustalili funkcjonariusze z komisariatu w Czosnowie, mężczyzna kierował mając ponad promil alkoholu w organizmie, bez prawa jazdy posiadając przy sobie skradziony dwa tygodnie temu telefon komórkowy. Najprawdopodobniej jutro zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

Do zdarzenia doszło dziś przed 6:00 w Czosnowie. Wówczas to policjanci z miejscowego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej opla vectrę. Kierowca zatrzymał pojazd, a następnie błyskawicznie przesiadł się na tylne siedzenie. Sądził, że w ten sposób uniknie odpowiedzialności, ponieważ nie miał prawa jazdy. Badanie alkomatem ujawniło, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Jego wynik to 1,1 promila.

Policjanci z Czosnowa zauważyli u 22-letniego Rafała W. telefon komórkowy. Postanowili go sprawdzić w policyjnej bazie danych. Okazało się, że aparat jest poszukiwany, ponieważ został skradziony 15 sierpnia 2009 roku. Rafał W. został zatrzymany do wyjaśnienia. Najprawdopodobniej jutro zostanie przesłuchany.

 

ak, ij