Poszukiwany 4 listami gończymi zatrzymany w szpitalu - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 4 listami gończymi zatrzymany w szpitalu

Data publikacji 02.09.2009

Mężczyzna był poszukiwany był czterema listami gończymi, dwoma nakazami doprowadzenia i dwoma ustaleniami miejsca pobytu wydanymi przez sądy i prokuratury. 40-letni Arkadiusz O. od dwóch lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Podczas legitymowania podawał fałszywe dane. Wpadł podczas pobytu w szpitalu, do którego trafił po wypadku.

Mężczyzna od dwóch lat był poszukiwany przez sądy i prokuratury 4 listami gończymi, 2 nakazami doprowadzenia i 2 ustaleniami miejsca pobytu między innymi za kradzież i fałszowanie dokumentów. W trakcie legitymowania podawał fałszywe dane. Kiedy kryminalni z Ochoty uzyskali informację od policjantów z posterunku Policji w Lubieni, że Arkadiusz O. może przebywać w szpitalu w Warszawie i posługiwać się prawdopodobnie fałszywymi danymi, natychmiast przystąpili do działania.

Jeszcze tego samego dnia ustalili, że 40-latek leży w jednym ze szpitali na Ochocie. Trafił tam po wypadku. Podał dane innego mężczyzny. Podczas rozmowy z policjantami próbował ich zmylić i podał fałszywe dane, gdyż wiedział, że jest poszukiwany. Ci jednak nie dali temu wiary. Arkadiusz O. dzisiaj został przewieziony do aresztu śledczego.

ea/ew