Pijana matka opiekowała się 2-letnim synkiem - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana matka opiekowała się 2-letnim synkiem

Data publikacji 02.09.2009

Prawie 2,5 promila alkoholu we krwi miała matka, która opiekowała się 2-letnim synkiem. 25-letnia Anna K. trafiła do izby wytrzeźwień, a dziecko zostało przekazane pod opiekę rodziny. Sprawa w najbliższym czasie zostanie przekazana do sądu rodzinnego.

Kilka minut przed 20.00 policjanci z warszawskich Włoch zostali zaalarmowani przez pewną kobietę, że kompletnie pijana matka opiekuje się małym dzieckiem. Mundurowi natychmiast udali we wskazane miejsce.

Na ławce w parku przy ulicy Dwudziestolatków leżała kompletnie pijana matka. 25-letnia kobieta nie miała pojęcia, co się wokół niej dzieje. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Lekarze zabrali Annę K. do szpitala. Po badaniu została przewieziona do komisariatu. Jak się okazało, miała blisko 2,5 promila alkoholu we krwi. Trafiła do izby wytrzeźwień. Dziecko zostało przekazane pod opiekę rodziny.

Dzisiaj jej sprawą zajmą się policjanci z dochodzeniówki. Jeżeli okaże się, że Anna K. swoim zachowaniem mogła doprowadzić do zagrożenia życia i zdrowia dziecka, może jej grozić do 5 lat pozbawienia wolności.
 

 

ak, ew