Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwa zabezpieczone samochody i zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem toyoty

Data publikacji 22.09.2015

Policjanci zajmujący się przestępczością samochodową, ustalili kim jest prawdopodobny sprawca usiłowania kradzieży z włamaniem toyoty. Funkcjonariusze podczas zatrzymania mężczyzny na jego posesji ujawnili i zabezpieczyli dwa pojazdy, co do których istnieje uzasadnione podejrzenie, że pochodzą z przestępstw. Nissan i kolejna toyota trafiły do badań, a 30-letni Rafał S. usłyszał już zarzut.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową i samochodową prowadzili czynności dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem toyoty. Funkcjonariusze uzyskali informacje, które następnie dokładnie sprawdzili i zweryfikowali. Dzięki ustaleniom policjanci wpadli na trop podejrzewanego.

Funkcjonariusze pojechali na posesję 30-letniego Rafała S. Mężczyzna przyznał się do usiłowania kradzieży z włamaniem toyoty. W trakcie wykonanych czynności stróże prawa ujawnili dwa pojazdy, które zdaniem technika kryminalistyki, biegłego z zakresu mechanoskopii mogą pochodzić z przestępstw. Toyota i nissan zostały zabezpieczone i przekazane do dalszych badań.

Rafał S. na razie usłyszał jeden zarzut, usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem pojazdu.

jw/ij