Włamanie do volvo i citroena, a do tego kradziony mercedes - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Włamanie do volvo i citroena, a do tego kradziony mercedes

Data publikacji 15.09.2015

Policjanci z patrolówki na gorącym uczynku zatrzymali mężczyzn, którzy pod osłoną nocy dopuścili się kradzieży z włamaniem do dwóch samochodów. Sprawcy zdarzenia poruszali się kradzionym samochodem. 22-letni Artur D. i 21-letni Daniel T. usłyszeli zarzuty. Za krzdzież z włamainiem grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci z patrolówki pełniąc nocną służbę na terenie Grochowa podjęli interwencję wobec mężczyzn, którzy właśnie dokonali dwóch kradzieży z włamaniem do pojazdów. Sprawcy zdarzenia wybili szyby w volvo i citroenie i ukradli z aut wszystko, co przedstawiało jakąkolwiek wartość. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnej bazie mercedesa, którym przyjechali okazało się, że został on skradziony pod koniec lipca z terenu Bemowa.

22-letni Artur D. i 21-letni Daniel T. trafili do policyjnych cel. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. W efekcie przeprowadzonych czynności obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty i zostali doprowadzeni do prokuratury, tam podjęto decyzję o zastosowaniu wobec podejrzanych policyjnych dozorów.

 

jw