Wstydziła się sąsiadów - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wstydziła się sąsiadów

Data publikacji 19.08.2009

24-letnia Karolina K. i 31-letni Rafał W. wpadli, gdy z córką wracali do domu. Kobieta widząc zbliżających się funkcjonariuszy wyrzuciła reklamówkę z wagą elektroniczną i 10 gramami heroiny. Zatrzymana poprosiła policjantów, by przeszli w inne miejsce, ponieważ ona wstydzi się sąsiadów. Funkcjonariusze zabezpieczyli wyrzucone przez kobietę rzeczy. 24-latkę i jej konkubenta przewieziono do komendy przy ulicy Żytniej.

Wczoraj na Woli policjanci zatrzymali 24-letnią Karolinę K. i jej konkubenta 31-letniego Rafała W. Funkcjonariusze zauważyli ich, gdy wysiedli z dzieckiem z samochodu. Policjanci podejrzewając, że para może mieć przy sobie narkotyki, postanowili ich wylegitymować. Kobieta widząc zbliżających się policjantów wyrzuciła trzymaną reklamówkę. Karolina K. podeszła do funkcjonariuszy prosząc, by przeszli gdzie indziej, ponieważ ona wstydzi się sąsiadów.

Policjanci w miejscu, w którym kobieta pozostawiła reklamówkę zabezpieczyli elektroniczną wagę i folię aluminiową z około 10 gramami heroiny.
Karolina K. i Rafał W. zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Córką zaopiekował się dziadek.

at, eg