Pracownik zabrał 4 tys. złotych z sejfu pracodawcy - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pracownik zabrał 4 tys. złotych z sejfu pracodawcy

Data publikacji 18.08.2015

Kryminalni z komendy w Starych Babicach zatrzymali pracownika jednej z placówek handlowych na terenie gminy. Mężczyznę zastali w miejscu zamieszkania. Z otrzymanych informacji wynikało, że 35-latek zabrał 4 tys. złotych należące do jego pracodawcy. Pieniądze zamknięte były w sejfie. Tomasz C. usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o włamaniu do sejfu, w którym przechowywana była gotówka. Do zdarzenia doszło w jednej z placówek handlowych na terenie gminy. Przegląd monitoringu i ustalenia kryminalnych szybko doprowadziły policjantów do jednego z pracowników sklepu, który z sejfu zabrał 4 tys. złotych należące do jego pracodawcy.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w jego miejscu zamieszkania. W rozmowie z policjantami 35-latek oświadczył, że pieniądze przeznaczył na swoje bieżące wydatki. Tomasz C. usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

ea/ego