Ukradł bieliznę za 2 tysiące złotych - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł bieliznę za 2 tysiące złotych

Data publikacji 19.08.2009

Wczoraj po południu policjanci z komendy na Śródmieściu zostali wezwani do centrum handlowego. Ochrona sklepu ujęła mężczyznę, który chciał ukraść bieliznę o wartości ponad 2.000zł. Zatrzymany był przygotowany do kradzieży i miał ze sobą specjalną torbę zagłuszającą pracę bramek alarmowych. Wpadł, gdy wychodził ze sklepu nie płacąc za towar. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Wczoraj około 18.00 policyjna załoga została wezwana do centrum handlowego, gdzie ochrona ujęła na kradzieży mężczyznę. 27-latek chciał wynieść ze sklepu z markową odzieżą, bieliznę o wartości ponad 2.000zł. Z relacji pracownika ochrony wynikało, że najpierw zabrał ubranie do przymierzalni, gdzie włożył je do specjalnie przygotowanej do kradzieży torby wyłożonej wewnątrz materiałem mającym zakłócić pracę bramek alarmowych. Na szczęście mężczyzna cały czas był obserwowany przez ochroniarza.

Wpadł, gdy wychodził ze sklepu nie płacąc za zabrany towar. Dzisiaj śledczy przedstawią mu zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

ak, to