Odzyskali toyotę skradzioną na Żoliborzu - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskali toyotę skradzioną na Żoliborzu

Data publikacji 25.07.2015

Policjanci wydziału do walki z przestępczością samochodową KSP odzyskali toyotę, która kilka dni wcześniej została ukradziona na warszawskim Żoliborzu. Do sprawy zatrzymali 36 letniego mężczyznę podejrzewanego o paserstwo samochodu. Wobec zatrzymanego Rafała W. zastosowano policyjny dozór. Za paserstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Działania policjantów stołecznego wydziału do walki z przestępczością samochodową doprowadziły do zatrzymania 36 letniego mężczyzny, którego zatrzymano w dziupli samochodowej zlokalizowanej na terenie powiatu Wołomin.

W trakcie działań oprócz częściowo rozmontowanej toyoty policjanci zabezpieczyli również dwa inne pojazdy. Toyota auris i hyundai X35 mogą mieć przerobione pola numerowe wobec czego muszą zostać zbadane przez specjalistów.  Samochód toyota o wartości ponad 70 tysięcy złotych został kilka dni wcześniej skradziony na warszawskim Żoliborzu.

Policjanci przedstawili Rafałowi W. zarzuty paserstwa. Prokurator zastosował wobec 36 latka policyjny dozór. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie.

ea