Ujęto sprawcę zuchwałej kradzieży - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ujęto sprawcę zuchwałej kradzieży

Data publikacji 13.08.2009

Wczoraj po 12.00 policjanci otrzymali informację o kradzieży przesyłek kurierskich. Do zdarzenia doszło przy ulicy Nowowiejskiej. Kurierzy zauważyli mężczyznę, który z samochodu zabiera jedną z paczek. Po krótkim pościgu złapali złodzieja i odzyskali utraconą paczkę. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Wczoraj po 12.00 policjanci otrzymali informację o tym, że pracownicy firmy kurierskiej ujęli mężczyznę, który ukradł przesyłkę dostarczaną do biura przy ulicy Nowowiejskiej. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego Roberta G. Złodziej wykorzystał nieuwagę kurierów. W czasie, gdy dostarczali przesyłkę do biura, jeden z nich zauważył mężczyznę, który otwiera drzwi samochodu i kradnie jedną z przesyłek. Obaj natychmiast rzucili się w pościg. Kilkadziesiąt metrów dalej ujęli złodzieja i odzyskali paczkę.

Zatrzymany 32-letni Robert G., był wcześniej notowany za kradzieże, narkotyki, włamania i rozboje. Dziś mężczyzna usłyszy zarzuty. Za czyn, którego się dopuścił grozi mu do 5 lat więzienia.

at, to