Wpadł na granicy - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł na granicy

Data publikacji 12.08.2009

Po 4 latach zatrzymano poszukiwanego 24-latka. Poszukiwany listem gończym Michał G. wpadł w ręce funkcjonariuszy straży granicznej, podczas kontroli drogowej w okolicach Świecka. Zatrzymany trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dwa tygodnie w ramach tymczasowego aresztu.

Od 4 lat policjanci z grupy poszukiwawczej próbowali zatrzymać jednego z mieszkańców Mińska Mazowieckiego. Mężczyzna poszukiwany był za pobicie jednego z mieszkańców miejscowości, w której mieszkał. Michał G. wyjechał z miasta zrywając kontakt z rodziną. Funkcjonariusze cały czas pracowali przy sprawie poszukiwawczej, a także sprawdzali domniemane adresy, pod którymi mógł pojawiać się mężczyzna. Prokuratura wydała za nim list gończy. Jeden z tropów wiódł za granicę. Mężczyzna unikał kontaktów z Policją.

Kilka dni temu policjanci otrzymali informację, że ścigany mężczyzna został zatrzymany przez straż graniczną. Można było się domyślać, że przygotowywał się do opuszczenia Polski. Michała G. zatrzymano w czasie kontroli drogowej w okolicach Świecka.

Mężczyzna trafił do aresztu, a później do zakładu karnego, gdzie spędzi 14 dni aresztu.

at, dn