Portret pamięciowy sprawcy kradzieży nissana - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Portret pamięciowy sprawcy kradzieży nissana

Data publikacji 07.11.2014

Policjanci z posterunku w Wiązownie publikują portret pamięciowy sprawcy kradzieży samochodu marki nissan qashqai. Do zdarzenia doszło 29 października br. w Góraszce. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego personaliów i aktualnego miejsca pobytu, proszone są o pilny kontakt z Posterunkiem Policji w Wiązownie lub z najbliższą jednostką policji w całym kraju.

29 października br. w miejscowości Góraszka gm. Wiązowna doszło do kradzieży samochodu marki nissan qashqai.

Sprawca wykorzystał chwilę, gdy właściciel samochodu pozostawił go na czas otwierania bramy posesji. Wraz z pojazdem skradzione zostały dokumenty w tym: dwód rejestracyjny nissana, karty kredytowe oraz gotówka.

Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że sprawca może mieć około 30 - 35 lat, 170 - 175 cm wzrostu. Twarz owalną o jasnej karnacji, włosy blond, bardzo krótkie. Posiada on wysokie czoło, twarz w kształcie elipsoidalnym, uszy średniej wielkości przylegające, brwi jasne, proste średniej wielkości.

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia danych personalnych poszukiwanego i miejsca jego pobytu, proszone są o pilny kontakt z Posterunkiem Policji w Wiązownie pod numerem telefonu 22 60 41 408, 112 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

js/aw