Sprzedawała alkohol niewiadomego pochodzenia - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprzedawała alkohol niewiadomego pochodzenia

Data publikacji 31.10.2014

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali kobietę, która w swoim mieszkaniu sprzedawała alkohol niewiadomego pochodzenia. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt różnych butelek z zawartością alkoholu. 52-letnia Monika D. przyznała się do sprzedaży alkoholu i tłumaczyła policjantom, że robiła to tylko okazjonalnie. Kobieta usłyszała już zarzut nielegalnego wyrabiania i rozlewania napojów spirytusowych i poddała się dobrowolnie karze.

Funkcjonariusze wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji w wyniku czynności operacyjnych pozyskali wiedzę na temat osoby sprzedającej alkohol niewiadomego pochodzenia.

Policjanci niezwłocznie zajęli się weryfikacją tych informacji i udali się do miejsca, w którym miał być sprzedawany alkohol. W mieszkaniu 52-letniej Moniki D. funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli kilkadziesiąt butelek z alkoholem niewiadomego pochodzenia o łącznej pojemności ponad 36 litrów. 52-latka została zatrzymana. Kobieta tłumaczyła policjantom, że alkohol sprzedaje tylko okazjonalnie.

Monika D. usłyszała już zarzut nielegalnego wyrabiania i rozlewania napojów spirytusowych.

ea/jw