Z zazdrości groził i powybijał szyby - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z zazdrości groził i powybijał szyby

Data publikacji 08.10.2014

Policjanci z Wieliszewa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wypowiadanie gróźb karalnych i uszkodzenie mienia. Jak ustalili śledczy, 35-letni Maciej K. prawdopodobnie z zazdrości o swoją partnerkę, groził pozbawieniem życia pokrzywdzonemu mężczyźnie i powybijał szyby w oknach domu. Za swoje czyny 35-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę po 22.00 do wieliszewskiego komisariatu zgłosił się mężczyzna, który zawiadomił, że sprawca groził mu pozbawieniem życia, spaleniem domu oraz wybił cztery szyby w oknach jego domu.

Policjanci natychmiast zajęli się sprawą. Pierwsze podejrzenia padły na 35-letniego Macieja K., który prawdopodobnie z zazdrości o swoją partnerkę, z którą znał się pokrzywdzony mężczyzna, groził mu i zniszczył jego mienie.

Policjanci udali się w teren i zatrzymali Macieja K. Materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 35-latkowi zarzutów kierowania gróźb karalnych oraz uszkodzenia mienia. Jak ustalili, policjanci mężczyzna był już w przeszłości karany.

Za popełnione teraz przestępstwa Maciejowi K. grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Wyrok wyda sąd.

ea/ek