Szukamy matki noworodka - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szukamy matki noworodka

Data publikacji 09.10.2014

Policjanci z Ochoty prowadzą czynności w sprawie ujawnienia w dniu 14 września w Parku Szczęśliwickim, ciała noworodka płci męskiej. Osoby posiadające informacje o kobietach, które w sierpniu i w pierwszych dwóch tygodniach września były w zaawansowanej ciąży, a obecnie nie są widywane ze swoimi nowo narodzonymi dziećmi, proszone są o pilny kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzą czynności w sprawie ujawnienia w dniu 14.09.2014r. na terenie Parku Szczęśliwickiego, od strony ul. Korotyńskiego ciała noworodka płci męskiej. Według wstępnych ustaleń poród mógł nastąpić w dniu 13.09.2014r. w godzinach popołudniowo-wieczornych lub późniejszych. Dziecko najprawdopodobniej urodziło się w ósmym lub dziewiątym miesiącu ciąży. Ciało było w reklamówce koloru białego, która znajdowała się w drugiej reklamówce z napisem „Dbajmy o środowisko”. Przy zwłokach nie ujawniono żadnych przedmiotów mogących przyczynić się do identyfikacji.

Policjanci zwracają się z apelem do wszystkich osób posiadających informacje o kobietach, które w sierpniu i w pierwszych dwóch tygodniach września były w zaawansowanej ciąży, a obecnie nie są widywane ze swoimi nowo narodzonymi dziećmi.

Wszelkie informacje prosimy kierować bezpośrednio pod numery telefonów: 22 603-93-50, 22 603-93-44, 22 603-93-03 bądź na adres e-mail: krp3warszawa@policja.waw.pl lub na alarmowy numer 997 i 112. Zapewniamy anonimowość.
ss/ij