Wpadł na gorącym uczynku - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł na gorącym uczynku

Data publikacji 20.03.2014

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali na gorącym uczynku Sylwestra L. Mężczyzna włamał się do domku letniskowego, w którym został zatrzymany. Zdążył spakować do plecaka armaturę łazienkową, ale już jej nie wyniósł . Wczoraj usłyszał zarzut za kradzież z włamaniem. Czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Dwa dni temu funkcjonariusze z komisariatu w Górze Kalwarii uzyskali informację o podejrzanym mężczyźnie kręcącym się w rejonie miejscowości Czarny Las. Natychmiast podjęli interwencję. Po dotarciu do wskazanej miejscowości funkcjonariusze zauważyli otwarte drzwi domku letniskowego. Po wejściu na posesję zastali tam 30-letniego Sylwestra L., który przeszukiwał pomieszczenia.

Na miejscu funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie plecak, w którym spakowana była armatura łazienkowa z okradzionego domku. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komisariatu.

Mężczyzna będzie odpowiadał za kradzież z włamaniem. Sprawa jest rozwojowa, śledczy sprawdzają, czy Sylwester L. nie ma na swoim koncie innych włamań. Przypominamy, kradzież z włamaniem zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.
hkk/ij