Profesjonalna uprawa konopi na ostatnim piętrze budynku - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Profesjonalna uprawa konopi na ostatnim piętrze budynku

Data publikacji 18.03.2014

Policjanci z komisariatu w Józefowie ujawnili profesjonalnie zorganizowaną plantację konopi indyjskich. Uprawa znajdowała się w mieszkaniu na ostatnim piętrze budynku wielorodzinnego. W tej sprawie mundurowi zatrzymali wczoraj w Warszawie 33-letniego mężczyznę - właściciela mieszkania.

Wczoraj rano policjanci z komisariatu w Józefowie weszli do jednego z mieszkań na osiedlu domów wielorodzinnych w Józefowie. Z zebranych przez mundurowych informacji wynikało, że może się tu znajdować plantacja marihuany.

Po wejściu policjanci zastali i zabezpieczyli profesjonalnie zorganizowaną uprawę konopi indyjskich. O właściwe warunki hodowli zadbano tu w każdym szczególe. Termiczny materiał, naświetlenie i wentylacja zapewniały roślinom odpowiednią wegetację.

Funkcjonariusze zatrzymali  wczoraj na terenie Warszawy 33-letniego właściciela mieszkania. Mężczyzna trafił do policyjnej celi w Otwocku. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają, że mężczyzna może usłyszeć zarzuty nie tylko za uprawianie konopi indyjskich.

js/aw

 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 10.7 MB)