Odpowie za posiadanie i handel środkami odurzającymi - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie i handel środkami odurzającymi

Data publikacji 17.03.2014

Kryminalni z komendy w Starych Babicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali Marcina T. Z posiadanych informacji wynikało, że mężczyzna może mieć związek z handlem narkotykami. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 28-latka policjanci znaleźli środki odurzające. Badanie narkotesterem wykazało, że było to 106 gramów marihuany, 136 gramów efedryny oraz kokaina. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania oraz udzielania innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z komendy w Starych Babicach udali się do miejsca zamieszkania mieszkańca gminy. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że mężczyzna może mieć związek z handlem narkotykami. Podczas patrolu funkcjonariusze zauważyli na poboczu pojazd, którym poruszał się 28-latek. Policjanci rozpoznali stojącego obok samochodu Marcina T. Kryminalni podjęli wobec niego interwencję, którą zakończyli zatrzymaniem mężczyzny.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 28-latka policjanci znaleźli środki odurzające oraz wagę elektroniczną. Po przeprowadzeniu badania narkotesterem zabezpieczonych substancji okazało się, że było to 106 gramów marihuany, 136 gramów efedryny oraz kokaina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W tym czasie śledczy zebrali materiał dowodowy, który pozwolił następnego dnia przedstawić Marcinowi T. zarzut posiadania oraz udzielania innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

ea/ego