Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci doprowadzili zatrzymanych do jednostek penitencjarnych

Data publikacji 13.03.2014

Wczoraj policjanci z wydziału prewencji komendy w Starych Babicach i stołecznego oddziału prewencji zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu. Za oboma mężczyznami sądy wydały nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Zgodnie z dyspozycją zatrzymani spędzą w nim najbliższy rok. Natomiast policjanci z Leszna i Kampinosu zatrzymali poszukiwanego przez sąd listem gończym obywatela Bangladeszu.

Wczoraj po południu policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach udali się w miejsce, gdzie przebywać miał mężczyzna, za którym sąd wydał nakaz doprowadzenia. Tam zastali Roberta D. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca babickiej gminy.

Niespełna dwie godziny później policjanci z oddziału prewencji stołecznej komendy, pełniąc służbę na terenie lesznowskiej gminy, zatrzymali Pawła R. Na mężczyznę sąd również wydał nakaz doprowadzenia do placówki penitencjarnej. Obaj mężczyźni zgodnie z dyspozycją sądów zostali doprowadzeni do aresztu śledczego celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności.

Natomiast policjanci z rewiru dzielnicowych z Leszna i zespołu patrolowo-interwencyjnego z Kampinosu zatrzymali około 21.00 poszukiwanego przez sąd listem gończym obywatela Bangladeszu. Również ten mężczyzna został już doprowadzony do jednostki penitencjarnej.

ego/aw