Kierowca autobusu ukradł alkomat - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kierowca autobusu ukradł alkomat

Data publikacji 20.01.2014

Do niecodziennego zdarzenia doszło kilka dni temu. Z terenu firmy przewozowej został skradziony alkomat. Jego wartość została oszacowana na kwotę ponad 4.000 złotych. Kryminalni z Targówka namierzyli złodzieja. Podejrzanym o kradzież alkomatu okazał się kierowca autobusu. Jak tłumaczył policjantom, chciał się tylko przebadać. Alkomat został odzyskany, Dariusz K. usłyszał zarzut kradzieży.

Do komisariatu Policji na Targówku wpłynęło zawiadomienie dotyczące kradzieży alkomatu z terenu firmy przewozowej. Wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 4.000 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni z Targówka. Policjanci, niedługo po zgłoszeniu, namierzyli złodzieja. Okazał się nim kierowca autobusu zatrudniony właśnie w tej firmie przewozowej. W trakcie przeszukania lokalu, który zajmował podejrzewany, ujawnili skradziony alkomat.

46-letni Dariusz K. został zatrzymany. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że chciał się tylko przebadać. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Odzyskany alkomat wrócił do właściciela. 46-latek w trakcie przesłuchania przyznał się do zarzuacego czynu i poddał dobrowolnie karze. Przestęstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/ms